دستگاه پوز سیار اندروید 5.45 اینچی، ترمینال صندوقدار هوشمند دستی با چاپگر، خروجی سیاه و سفید و وایفای
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32/64 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| شماره مدل: | Rs610p |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | نسل دوم i3 |
| قطعنامه: | 1366*768P |
| اندازه: | اندازه سفارشی |
|---|---|
| حافظه: | 4 گیگابایت DDR3 ، 8 گیگابایت DDR3 |
| ظرفیت هارد دیسک: | 32/64/128/256 گیگابایت |
| مواد: | پلاستیک |
| CPU: | i3 |
| اندازه: | 15صفحه نمایش 6 اینچی |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| سیستم: | Windows7/10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 128 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Viewing Angle: | 89 /89 /89 /89 (L/R/U/D) |
| Pixel Pitch: | 0.227mm (W) |
| Contrast Ratio: | 1000 : 1 |