دستگاه پوز اندروید سفارشگیری رستوران با صفحه نمایش دوگانه 15.6 اینچی و پردازنده Intel Celeron J1900
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| شماره مدل: | i9-2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| اندازه: | 13.3/15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | اختیاری |
| رم: | 2/4/8 گیگابایت |
| ROM: | 16/32/64/128 گیگابایت |
| سیستم: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | برنده شدن 10 |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| سیستم: | ویندوز 10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 256 گیگابایت |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز7 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| شماره مدل: | HP-P1561 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i5 3210m |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| شماره مدل: | i8 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| اندازه: | صفحه نمایش دوگانه 15.6+14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | Windows7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |