15.6 اینچ صفحه لمسی سیستم POS Win7/10 چاپگر ترمینال پرداخت دسکتاپ دستگاه نقدی الکترونیکی با چاپگر چاپگر
| شماره مدل: | Rs610p |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | نسل دوم i3 |
| قطعنامه: | 1366*768P |
| شماره مدل: | Rs610p |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | نسل دوم i3 |
| قطعنامه: | 1366*768P |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 ، I3 نسل 3/N2840 |
| حافظه: | 2/4/8 گیگابایت |
| ظرفیت هارد دیسک: | 32/64/128 گیگابایت |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3-3120m |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| سیستم عامل: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 2/4/6/8 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | LED ، LCD ، دیگری |
| سیستم عامل: | لینوکس ، اندروید ، ویندوز ، دیگر |
| رم: | 2GB DDR3 ، 4GB DDR3 ، 8 گیگابایت DDR3 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| قطعنامه: | 1366x768 |
| سیستم عامل: | Win-Dows 7/ Android |
| رم: | 2 گیگابایت |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | i9 pos همه در یک |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ ، 11.6inch 15inch 15.6inch اختیاری |
| CPU: | پردازنده دو هسته ای N2840 Dual-Thread 2.16GHz |
| شماره مدل: | Rs610p |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | CNHOPESTAR |
| CPU: | نسل دوم i3 |
| قطعنامه: | 1366*768P |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش لمسی خازنی 15.6 اینچی همه در یک دستگاه POS |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| اندازه: | 13.3/15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i5-3210m |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| سیستم عامل: | ویندوز 10 |
| رم: | 8 گیگابایت |