دستگاه پوز اندروید سفارشگیری رستوران با صفحه نمایش دوگانه 15.6 اینچی و پردازنده Intel Celeron J1900
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| شماره مدل: | 623 روپیه |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| شماره مدل: | 607 روپیه |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | oem |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه: | صفحه نمایش دوگانه 15.6+14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | Windows7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| شماره مدل: | D7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | درون زاده |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | i3 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Windows7/10 ، Android |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| شماره مدل: | i8 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| استاندارد گواهی: | CE RoHS |
| شماره مدل: | HP-P1561 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i5 3210m |
| قطعنامه: | 1920*1080 |
| شماره مدل: | k17 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |