صفحه نمایش لمسی 12 اینچی تمام در یک تبلت اندرویدی برای تبلیغات در مراکز خرید
| اندازه: | 7-55inch اختیاری |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU اختیاری |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| دوربین: | دوربین جلو |
| اندازه: | 7-55inch اختیاری |
|---|---|
| CPU: | A64/RK3128/RK3288/RK3399/RK3566 CPU اختیاری |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| دوربین: | دوربین جلو |
| اندازه: | 75 اینچ |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920x1080/3840x2160 |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 نقطه ای |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2/4/8/16 گیگابایت |
| اندازه: | 86inch ، اختیاری |
|---|---|
| قطعنامه: | 1920x1080/3840x2160 |
| صفحه لمسی: | 10 نقطه لمس خازنی |
| سیستم: | سیستم ویندوز/اندرویدی |
| رم: | 2/4/8/16 گیگابایت |
| گارانتی ((سال): | 3 سال |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| تولید پردازنده: | RK3288 |
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| کلمه کلیدی: | تبلت 10 اینچی پو اندرویدی |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
|---|---|
| اسلات سیم کارت: | پشتیبانی کنید |
| رام: | 4 گیگابایت |
| CPU: | هشت هسته ای RK3588 |
| وای فای: | 802.11b/g/n (2.4 گیگاهرتز و 5.0GHz اختیاری) |
| نوع لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
|---|---|
| استفاده کنید: | نمایش تجاری |
| وضوح نمایشگر: | 1920*1080 |
| حافظه رم: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3188/RK3288 |
| سیستم: | Android 5.1/6.0/7.0/8.1/9.0/10/11 |
| قطعنامه: | 1280x800/1920x1080 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اندازه: | 18.5 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | RK3399 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| صفحه نمایش: | صفحه نمایش دوتایی |
| CPU: | RK3288 |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | اندروید 14 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| PoE: | حمایت |
|---|---|
| قابلیت اتصال: | wi-fi ، دندان آبی |
| نسبت ابعاد: | 16:9 |
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| نوع پردازنده: | RK3588 Rockchip |