حافظه DDR3 2G صفحه نمایش لمسی 15.6 اینچی کیوسک سفارش دهی سلف سرویس برای پرداخت بدون پول نقد و رستوران
| نمایشگر اصلی: | 11.6/15.6 " |
|---|---|
| حافظه: | DDR3 2G |
| هارد دیسک: | SSD 32G |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| سیستم عامل: | Win7/Andrid |
| نمایشگر اصلی: | 11.6/15.6 " |
|---|---|
| حافظه: | DDR3 2G |
| هارد دیسک: | SSD 32G |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| سیستم عامل: | Win7/Andrid |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| اندازه: | 21.5 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| سیستم: | اندروید 12 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 128 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32/64 گیگابایت |
| زاویه دید: | افقی: 178 درجه عمودی: 178 درجه |
|---|---|
| گارانتی: | 2 سال |
| رابط: | نوع- C/H-DMI |
| منبع تغذیه: | 100 تا 240 ولت AC (DC 12V) |
| نصب و راه اندازی: | دسک تاپ یا دیوار نصب شده |
| زاویه دید: | عمودی 178 درجه افقی: 178 درجه |
|---|---|
| گارانتی: | 2 سال |
| رابط: | نوع- C/H-DMI |
| منبع تغذیه: | 100 تا 240 ولت AC (DC 12V) |
| نصب و راه اندازی: | دسک تاپ یا دیوار نصب شده |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | i3 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Windows7/10 ، Android |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
| نوع پردازنده: | Cortex A17 RK3288 RK3288 |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| ضخامت: | 11 میلی متر |
| تضمین: | سه سال |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
|---|---|
| صفحه عریض: | آره |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
| نوع نمایش: | IPS |
| نوع: | مانیتور قابل حمل |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| نشان: | ضد اب |
| رابط محرک: | USB TYPE C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |