تبلت اندروید دیواری 15.6 اینچی RK3399 POE، تبلت پزشکی برای استفاده در بیمارستان
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 7.1/8.0/9.0/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | پانل LCD 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 ، دو هسته ای A72+چهار هسته ای A53 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16 گیگابایت |
| سیستم: | Android 7.1/10 |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | Android 8.1،10.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| CPU: | چهار هسته ای 1.3 گیگاهرتز |
|---|---|
| رنگ: | رنگ سفید |
| تماس با دستگیره: | بله |
| تابع: | nfc poe |
| استفاده کنید: | بیمارستان |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| تولید پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A171.6G ، RK3288 |
| رم: | 2 گیگابایت / 4 گیگابایت |
| ظرفیت حافظه: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| Screen Size: | 10.1" |
|---|---|
| Type: | Tablet PC |
| CPU: | Intel Baytrail-T(Quad-core), Z8350, 1.33Ghz-1.8GHz |
| OS: | Windows 10 Support Flash 11.1 |
| Display resolution: | 1280*800 /1920*1200 HFD |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288/RK3566/RK3399/RK3568 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم: | اندروید 11 |
| قابلیت اتصال: | wi-fi ، دندان آبی |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280*800 |
| nfc: | حمایت |
| وای فای: | 802.11b/g/n |
| نسبت کنتراست: | 800:1 |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| درخواست: | در داخل |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| زمان پاسخ: | 5 میلیثانیه |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |