تبلت اندروید رومیزی 8 اینچی، همه کاره، صفحه لمسی، وای فای، دوربین جلو، سلف سرویس تجاری برای هتل، بانک، مکان های عمومی
| سیستم: | اندروید 11 |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280x800 |
| پنل لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| شبکه: | anternet / 3g / 4g |
| دوربین: | جلو |
| سیستم: | اندروید 11 |
|---|---|
| قطعنامه: | 1280x800 |
| پنل لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| شبکه: | anternet / 3g / 4g |
| دوربین: | جلو |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| اندازه: | IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین دوچشمی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 Quad Core |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
| قطعنامه: | 1920x1080 |
| اندازه: | 15.6 اینچ / 21.5 اینچ / 24 اینچ / 32 اینچ اختیاری است |
|---|---|
| برنامه: | نمایش تبلیغات تجاری |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| اترنت: | پشتیبانی کنید |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید 8.1 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| زاویه دید: | 89/89/89/89 (L/R/U/D) |
|---|---|
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| تضمین: | سه سال |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اسلات کارت SD: | کارت SD (حداکثر 32 گیگابایت) |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| RAM: | 2/4 گیگابایت |
| رام: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Android 6.0/7.1/8.0/9.0/10/11 |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
| گارانتی: | 3 ساله |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| گارانتی: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| ضمانت: | 2 سال |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |
| اندازه: | 10. اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| ROM: | 16GB |
| نام: | تبلت 15.6 اینچی اندروید |
|---|---|
| CPU: | A133/A523/RK3566/RK3568/RK3288/RK3399 |
| RAM: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| رام: | 16 گیگابایت/32 گیگابایتی/64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندروید 7.1/8.1/9.0/10/11/13 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 7 |
| تولید پردازنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |