سوپرمارکت چک کردن همه در یک صفحه لمسی صندوق پول 15.6 اینچ خود سرویس کیوسک POS ترمینال با پرداخت NFC QR
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه: | 15صفحه نمایش 6 اینچی |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| سیستم: | Windows7/10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 128 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | برنده شدن 10 |
| اندازه: | 11.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه: | صفحه نمایش دوگانه 15.6+14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | Windows7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | LED ، LCD ، دیگری |
| سیستم عامل: | لینوکس ، اندروید ، ویندوز ، دیگر |
| رم: | 2GB DDR3 ، 4GB DDR3 ، 8 گیگابایت DDR3 |
| اندازه: | صفحه نمایش دوگانه 14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| سیستم: | ویندوز7 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز7 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | i3 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Windows7/10 ، Android |