سیستم POS با صفحه نمایش دوگانه LED 14 اینچی با نرم افزار خرده فروشی سوپرمارکت به چاپگر صندوقدار، کشوی پول و بارکدخوان متصل می شود.
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3-3120m |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| سیستم عامل: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 2/4/6/8 گیگابایت |
| اندازه: | صفحه نمایش دوگانه 15.6+14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | Windows7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | i3 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | Windows7/10 ، Android |
| اندازه: | 11.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه: | 17 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N5095 |
| سیستم: | ویندوز 10 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 256 گیگابایت |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| سیستم: | ویندوز 10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 256 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط شارژ: | دی سی |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو/دوربین عقب |