12 اینچ همه در یک 2.0Ghz ضد آب تبلت اندروید لمسی ظرفیت
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
|---|---|
| اسلات سیم کارت: | پشتیبانی کنید |
| رام: | 4 گیگابایت |
| CPU: | هشت هسته ای RK3588 |
| وای فای: | 802.11b/g/n (2.4 گیگاهرتز و 5.0GHz اختیاری) |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
|---|---|
| سیستم عامل: | Android 6.0 |
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| وزن: | 2 کیلوگرم |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | Android 7.1/8.0/9.0/10/11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | اوک هسته ، A53،1.5 گرم |
| ضمانت: | 3 ساله |
|---|---|
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.8 گیگاهرتز |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| رابط محرک: | USB HDMI RJ45 Type-C |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| ساخت دهنده: | صخره |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB TYPE C |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| اندازه: | تبلت 15.6 اینچی اندروید |
|---|---|
| برنامه: | نمایش تبلیغات تجاری |
| روشنایی: | 250cd/m2 |
| زمان پاسخ: | 5 دقیقه |
| اترنت: | پشتیبانی کنید |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه: | 15صفحه نمایش 6 اینچی |
|---|---|
| CPU: | I5 |
| سیستم: | Windows7/10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 128 گیگابایت |
| پردازنده: | صخره |
|---|---|
| خاطره: | 4 گیگابایت + 32 گیگابایت |
| رابط پشتیبانی: | USB*2 / RJ45 / SD |
| وزن: | 1.5 کیلوگرم |
| نور LED: | 4 طرف نوار نور |
| اندازه: | 8 اینچ |
|---|---|
| پردازنده: | RK3399 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10 |
| دوربین: | دوربین جلو 2MP |
|---|---|
| ساخت دهنده: | Rockchip RK3288 |
| ظرفیت حافظه: | 2 گیگابایت/16 گیگابایت (4+32 گیگابایتی اختیاری) |
| نوع صفحه لمسی: | صفحه خازنی 10 امتیاز لمس می کند |
| وضوح نمایش: | 1280x800 |