8 اینچ کیوسک تجاری شکل L صفحه لمسی اندروید تبلت کامپیوتر خدمات مشتری بازخورد برای رستوران هتل
| پنل لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، سفید |
| CPU: | چهار هسته ای |
| فای: | 802.11b/g/n (2.4 گیگاهرتز و 5.0GHz اختیاری) |
| قطعنامه: | 1280 در 800 پیکسل |
| پنل لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
|---|---|
| رنگ: | سیاه، سفید |
| CPU: | چهار هسته ای |
| فای: | 802.11b/g/n (2.4 گیگاهرتز و 5.0GHz اختیاری) |
| قطعنامه: | 1280 در 800 پیکسل |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| اندازه تابلو: | 10.1 اینچ |
| وضوح حداکثر: | 1280*800 |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| نوع: | IPS |
|---|---|
| کاربرد: | سرپوشیده |
| زاویه مشاهده: | 89 /89/89/89 (L /R /U /D) |
| پیکسل: | 0.227 میلی متر (W) |
| نسبت کنتراست: | 1000: 1 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |
| Type: | TFT |
|---|---|
| Application: | Indoor |
| Panel Size: | 27 Inch |
| Max Resolution: | 1920*1080 |
| Viewing Angle: | 170 /160 (H/V) |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| شماره مدل: | i9-2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 21.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad Core |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه: | IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 8 |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17 |
| شماره مدل: | K11 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | درون زاده |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سیاه سفید |
| قطعنامه: | 1280x800 |
| نوع رابط: | VGA HDMI DC (DVI ، USB اختیاری) |
| روشنایی: | 350CD/M2 |
| گارانتی (سال): | 2 ساله |
|---|---|
| نشان: | ضد اب |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| اندازه: | 13.3 اینچ IPS |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | Rockchip RK3288 /RK3128 /RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |