| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3588 |
| سیستم: | Android 13 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32 گیگابایت |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | مشروبات الکلی |
| نوع پردازنده: | RK3368 ، CORTAX CORTAX A53،1.5G |