13.3 اینچ همه در یک تبلت اندرویدی با نور ال ای دی
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| سیستم عامل: | اندروید 6.0/8.1 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16B |
| اندازه: | 13.3 اینچ |
|---|---|
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| سیستم عامل: | اندروید 6.0/8.1 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16B |
| گارانتی ((سال): | 2 سال |
|---|---|
| ویژگی: | ضد آب |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| اندازه: | 8/10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 9.7 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | Android 13 |
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 32/64 گیگابایت |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-Tex A17،1.8G ، RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/10.0 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| سیستم: | اندروید 11 |
| اندازه: | 8.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/9.0/10/11 |
| وضوح صفحه نمایش: | 800*1280 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| Operating System: | Android 8.1/9.0/10/11 |
|---|---|
| Multiple Usage Scenarios: | Meeting room scheduler, digital signage display, smart home control panel, employee check-in terminal, interactive information kiosk |
| Keyword: | 10 Inch POE Smart Home Android Tablet |
| LED Status Lights: | Surrounding LED status lights |
| Display Resolution: | 1280*800 |
| اندازه: | IPS 14 اینچی |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 2 مگاپیکسلی |
| پردازنده: | RK3399 |
| صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی |
| قطعنامه: | 1280*800 |
| Products Status: | Stock |
|---|---|
| Widescreen: | yes |
| Screen Size: | 10.1" |
| Display Type: | LCD |
| Processor Brand: | Quad core cortex A7 |
| نوع لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
|---|---|
| استفاده کنید: | نمایش تجاری |
| وضوح نمایشگر: | 1920*1080 |
| حافظه رم: | 2 گیگابایت/4 گیگابایت |
| ذخیره سازی رام: | 32 گیگابایت/64 گیگابایت |
| پانل: | صفحه IPS ، ضد آب |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو 5.0MP |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280*800 |
| سیستم عامل: | اندروید 8.1 |
| نوع: | رایانه لوحی ، لوح صنعتی |
| شبکه: | 3G / 4G / 5G |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش لمسی: | صفحه نمایش خازنی 10 نقطه لمسی |
| گزینه های نصب: | نصب دیواری ، پایه میز |
| نوع لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| استفاده: | مرکز خرید کافه فروشگاه رستوران |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| نوع نمایش: | ال سی دی |
| مارک پردازنده: | قشر چهار هسته ای A7 |