RK3399 پردازنده 10.1 اینچی رستوران تبلت با POE NFC 5MP دوربین سیستم اندروید
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3399 |
| سیستم: | اندروید اختیاری |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3566 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| CPU: | Quad Core Cor-Tex A17،1.8G ، RK3288 |
| سیستم عامل: | Android 8.1/10.0 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| حافظه داخلی: | 16GB |
| عملکرد: | NFC ، شناسایی اثر انگشت ، اسکن کد QR و غیره // |
|---|---|
| رابط درایو: | 1*شارژر Type-C ، 1*شکاف سیم کارت ، 1*شکاف کارت TF ، 1*جک هدفون ، 1*درگاه RS485 |
| دوربین: | 2.0+5.0MP ، 2.0+8.0MP ، 5.0+13.0mp |
| تولید پردازنده: | RK3399 (Arm Quad Core A53+Dual Core A72) |
| وضوح صفحه نمایش: | 1280x800 ، 1920x1200 اختیاری |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| شماره مدل: | N1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MT8766V/WB4 |
| رم: | 2/3/4 گیگابایت |
| اندازه: | 14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3568 |
| سیستم: | اندروید 11 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16GB |
| اندازه صفحه نمایش: | 17.3 اینچ |
|---|---|
| CPU: | RK3366 |
| سیستم عامل: | اندروید 11 |
| رم: | 2/4 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | i3 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| مادی: | غضب |
|---|---|
| CPU: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.6g |
| حافظه داخلی: | 16 گیگابایت |
| صفحه لمسی: | لمس خازنی 10 امتیازی |
| تابلو: | پانل LCD 13.3 " |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 اينچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| ویژگی: | USB TYPE C |
| رابط درایو:: | صفحه لمسی خازنی G+G ، 5 امتیاز |
| درجه ناچیز: | IP65 ضد آب ، ضد گرد و غبار ، قطره |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| ویژگی: | USB TYPE C |
| رابط درایو:: | صفحه لمسی خازنی G+G ، 5 امتیاز |
| درجه ناچیز: | IP65 ضد آب ، ضد گرد و غبار ، قطره |