RK3288 لپ تاپ اندرویدی با صفحه لمسی ظرفیت
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| گارانتی: | 3 ساله |
|---|---|
| رابط شارژ: | USB نوع A |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین ، آموزش و بازرسی در محل ، قطعات یدکی رایگان ، بازگشت و جایگزینی ، تع |
| دوربین: | دوربین جلو |
| نوع پردازنده: | RK3288 ، قشر چهار هسته ای A17،1.8g |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| اندازه صفحه نمایش: | 21.5 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | مشکی |
| نوع رابط: | VGA و HDMI ، RS232- اختیاری |
| نوع: | لمس IR ، لمس خازنی |
| اندازه صفحه نمایش: | 17 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نسبت نمایش: | 4:3 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| اندازه صفحه نمایش: | 27 اینچ |
|---|---|
| ایستادن: | قابل تنظیم |
| قطعنامه: | 2560x1440 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، DP |
| نرخ بروزرسانی: | 165 هرتز |