باتری 10000mAh مانیتور صفحه لمسی بی سیم قابل حمل 15 " 10mm
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، Mini HDMI ، Typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920 x 1080 |
| نوع رابط: | USB ، Mini HDMI ، Typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 12 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA و DVI ، HDMI - اختیاری |
| تایپ کنید: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس Capactitive ، 4-WIRES ، 5-WIRES TACK اختیاری |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| نوع رابط: | USB ، HDMI ، typec*2 |
| نوع: | لمس خازنی 10 نقطه |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280x800 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | صفحه لمسی ظرفیت 10 نقطه ای |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 13.3 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته هشتم |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 2.0 گیگاهرتز |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| اندازه صفحه نمایش: | 12" |
| تولید پردازنده: | راک چیپ |
| نوع پردازنده: | چهار هسته ای |
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.6 گیگاهرتز |
| اندازه صفحه نمایش: | 17 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024*768 |
| نوع رابط: | VGA ، HDMI ، DVI ، USB/RS232 |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| Camera: | Front Camera |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 18.5" |
| Processor Manufacture: | ROCKCHIP |
| Processor Type: | Quad core cortex A17,1.8G,RK3288 |
| Warranty(Year): | 2-Year |
|---|---|
| Scenarios: | Business |
| charging interface: | DC |
| Drive Interface: | USB 2.0 |
| After-sales Service: | Call Center and on-line Technical Support, Onsite Training and Inspection, Free spare parts, Return and Replacement, Repair |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 18.5 اینچ |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | قشر هسته چهار هسته ای A17،1.8G ، RK3288 |
| دوربین: | دوربین جلو |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | انبار |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.1 " |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | اوک هسته ، A53،1.5 گرم |
| وضعیت محصولات: | انبار |
|---|---|
| فرکانس اصلی پردازنده: | 1.3 گرم |
| نوع درایو نوری: | هیچ |
| صفحه گسترده: | بله |
| اندازه صفحه نمایش: | 10 " |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |