سیستم صندوق فروش سریع غذا 15.6 اینچی، همه کاره با صفحه لمسی، چاپگر سفارش، ترمینال پرداخت NFC QR
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3-3120m |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| سیستم عامل: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 2/4/6/8 گیگابایت |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | j6412، RK3288، rk3568، Intel Celeron J1900، Intel Celeron J6412، Intel i5، INTEL I3، Intel I7، Intel |
| قطعنامه: | 1920*1080 ، اختیاری |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| رابط: | RJ45 ، USB3.0 ، USB2.0 ، RS232 ، VGA ، VGA/USB+RJ45+RS232+COM |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| اندازه: | اختیاری 15.6 "/18.5/21.5 |
|---|---|
| رم: | 8 گیگابایت DDR3 |
| حافظه: | SSD 128 گیگابایت |
| CPU: | I5 |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| اندازه: | 13.3/15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | اختیاری |
| رم: | 2/4/8 گیگابایت |
| ROM: | 16/32/64/128 گیگابایت |
| سیستم: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| شماره مدل: | i9-2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | F1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | cnhopestar |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | اندروید |
| اندازه: | 15 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N100 |
| سیستم: | ویندوز 10/11 |
| رم: | 8 گیگ |
| ROM: | 256 گیگابایت |
| شماره مدل: | 6000 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM Hopestar |
| CPU: | MTK6739 |
| رم: | 1/2 گیگابایت |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | برنده شدن 10 |