OEM 7 اینچ 1024 * 600 همه در یک تبلت اندروید Quad Core Smart Pad
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 7" |
| تولید پردازنده: | Allwinner |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم ، جلو 0.3 مگاپیکسلی عقب 0.3MP |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | ذخایر |
| اندازه صفحه نمایش: | 7" |
| تولید پردازنده: | Allwinner |
| نوع پردازنده: | هشت هسته ای |
| Color: | Black, White |
|---|---|
| Products Status: | Stock |
| Screen Size: | 7" |
| Processor Manufacture: | A33 quad core processor |
| Processor Type: | Intel Atom |