دستگاه صندوق فروشگاهی دو صفحه نمایش 15.6 اینچی با پردازنده I3، رم 4+64 گیگابایت، سیستم POS خرده فروشی، ترمینال POS سوپرمارکت
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 ، اندروید |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| شماره مدل: | D7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | درون زاده |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| شماره مدل: | K14 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | Android ، Win7/10 |
| اندازه: | صفحه نمایش دوگانه 15.6+14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | Windows7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| اندازه صفحه نمایش: | 17 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1280*1024 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CNHOPESTAR |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | هدایت شده |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| شماره مدل: | k17 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| دوربین: | دوربین جلو ، وب کم دوم |
|---|---|
| وضعیت محصولات: | سهام |
| اندازه صفحه نمایش: | 15" |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |
| اندازه صفحه نمایش: | 15 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840/RK3288 |
| سیستم: | ویندوز/اندروید |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 16/32 گیگابایت |
| شماره مدل: | i9 pos همه در یک |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ ، 11.6inch 15inch 15.6inch اختیاری |
| CPU: | پردازنده دو هسته ای N2840 Dual-Thread 2.16GHz |
| اندازه صفحه نمایش: | 10.4 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| قطعنامه: | 1024x768 |
| نوع رابط: | VGA، HDMI، USB |
| نوع: | لمس مقاومت ، 4 سیم ، 5 سیم اختیاری است |
| نمایشگر اصلی: | 11.6/15.6 " |
|---|---|
| حافظه: | DDR3 2G |
| هارد دیسک: | SSD 32G |
| CPU: | Intel N2930 / N2840 / I3 / 1900 |
| سیستم عامل: | Win7/Andrid |
| شماره مدل: | 607 روپیه |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | oem |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| سیستم عامل: | پنجره ها |
| سرویس پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، بازگشت و تعویض، تعمیر، سا |
|---|---|
| دوربین: | دوربین جلو |
| وضعیت محصولات: | جدید |
| ساخت دهنده: | صخره |
| نوع پردازنده: | هسته اصلی |