دستگاه پوز اندروید سفارشگیری رستوران با صفحه نمایش دوگانه 15.6 اینچی و پردازنده Intel Celeron J1900
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| شماره مدل: | HPI7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| حافظه: | 4GB DDR3 ، 8 GB DDR3 ، 2GB DDR3 ، 16 GB DDR3 |
| اندازه: | صفحه نمایش دوتایی 15.6 اینچ |
|---|---|
| حافظه: | 2 گیگابایت |
| ظرفیت هارد دیسک: | 32 گیگابایت |
| CPU: | RK3568 ، Intel Celeron J1900 ، Intel J4125 |
| سیستم: | اندروید/ویندوز |
| اندازه: | صفحه نمایش دوگانه 15.6+14 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | Windows7/10 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32 گیگابایت |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | OEM |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | ویندوز، اندروید |
| اندازه: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | N2840 |
| سیستم: | ویندوز 7 |
| رم: | 2 گیگابایت |
| ROM: | 32/64 گیگابایت |
| شماره مدل: | Q6 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه: | 13.3/15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i3 |
| سیستم: | ویندوز 7/10 |
| رم: | 4 گیگابایت |
| ROM: | 64 گیگابایت |
| شماره مدل: | D7 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | درون زاده |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| brand name: | CnHopestar |
| عملکرد: | SDK |
| نوع صفحه نمایش: | صفحه لمسی LED ، خازنی |
| سیستم عامل: | اندروید، ویندوز |
| شماره مدل: | A2 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| CPU: | in-tel n2840/rockchip |
| قطعنامه: | 1366*768 |
| شماره مدل: | i1s |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| قوچ: | 4 گیگابایت |
| رام: | 64 گیگابایت |
| سیستم عامل: | اندرویدی 14/15 |
| وضوح نمایش: | 1920x1080 |
| شماره مدل: | B1 |
|---|---|
| کشور منشاء: | چین |
| brand name: | OEM |
| محل اصلی: | گوانگدونگ، چین |
| ویژگی خاص: | پشتیبانی از سفارشی سازی |
| اندازه صفحه نمایش: | 15.6 اینچ |
|---|---|
| CPU: | i5-3210m |
| قطعنامه: | 1920×1080 |
| سیستم عامل: | ویندوز 10 |
| رم: | 8 گیگابایت |
| گارانتی (سال): | 3 ساله |
|---|---|
| سناریوها: | برای حرفه ای |
| ویژگی: | ضد آب |
| رابط درایو: | USB Type C RJ45 |
| خدمات پس از فروش: | مرکز تماس و پشتیبانی فنی آنلاین، آموزش و بازرسی در محل، قطعات یدکی رایگان، عودت و تعویض، تعمیر، سایر |